درباره مهدارو

درباره مهدارو

 بهترین سرآغاز کارها صدق وصفاست و بهترین سرانجام کارها وفای به عهدو پیمان است

اين شـرکت  با سر لوحه قراردادن شعار و فرايند فوق الذکر زيرنظر متخصصين و داروسازان متعهد و کارکنان مجرب ازســال1370 با مجـوز و مساعدتهاي بي دريغ اداره کل محترم نظارت بر امور دارو و مواد مخدر ، فعاليتهاي علمي و الهي وتوليدي خود را در زمينه توليد و بسته بندي و عرضه بالک هاي دارويي و داروهاي جالينوسي و گياهان دارويي آغـاز نمـوده با برنامه ريزيهاي اساسي و تشکيل تيم کاري کارآمد و تهيه مواد اوليه مطمئن از منابع معتبر و با اعتقادبه مشتري مداري و ارتقاء مستمر کيفيت پيوسته بر آن بوده و هست که خدمات کيفي ارزنده و شايسته به شهروندان  شهير و عزيز ارائه نموده رضايتمندي آنان را بعنوان بزرگترين سرمايه و والاترين و مقدس ترين هدف جلب نمايد . خداوند حي و حاضر را بسي سپاس که در انجام  چنين وظيفه خطير و رسالت بزرگ  اين مجموعه راياري نموده ، موفقيت هاي بزرگي راعطا ء کرده است. بطوريکه باعضويت متعهدانه در اتحاديه شرکتهاي  بالک داروئي کشور و حضور فعالانه درمجامع و محافل علمي با اجراي مستمر سلسله برنامه هاي اصلاحي و ارتقاء کيفي ورفع نواقص و نارسائي ها، استانداردهاي جهاني وگواهينامه بين المللي ISO9001:2008 را در چندين سال متوالي ازسازمان جهانيURS انگلستان اخذ نموده. اعتمادبالاي مسئولان عزيز و خيل کثيري ازهمکاران گرانقدر ، شرکتهاي  پخش و داروسازان زحمتکش و داروخانه داران محترم، بويژه  مصرف کنندگان گرامي را بدست آورد .لازم به ذکر است این شرکت به منظور ارتقاء سطح کیفی و ایمنی دارویی بالا علاوه بر اخذ  استاندارد GMP از سازمان غذا ودارو اقدام به اخذ گواهینامه استاندارد بین المللی ISO22000:2005 نموده و در سال ۱۳۹۲ موفق به اخذ آن گردید.

 

1- شرکت مهدارو از نخستين واحدهاي توليدي وبسته بندي ميباشد که نزديک به دو دهه درزمينه هاي گياهان داروئي وداروهاي جالينوسي و بالک  هاي داروئي فعاليت مستمر و متعهدانه دارد.

 

2- مـوسس و مسئول فنـي  ايـن شرکت  آقاي دکتر طاهر مهدلو با سابقه درخشان مديريت 35 ساله  در سطوح  بالاي کشوري بوده و با  صداقت و اخلاص هرچه تمامتر  و اعمال روشهاي نوين مديريتي  داراي رتبه هاي نخست استاني وحتي بعنوان مدير کل نمونه کشوري بارتبه اول دربين تمامي ادارات و سازمانها ونهادها در سال 1382  ميبـاشد که اکنـون بنا به مصلحت وضرورت در بخش خصـوصي بعنوان مسئول فنـي ورئيس گروهR&Dاين شرکت انجام  وظيفه  مي نمايد.

 

3- اين شرکت نه تنها عضو فعال  اتحاديه شرکتهاي بالک داروئي بوده ،افتخار مسئوليت آنرا نيز به عهده دارد.

 

4- اين شرکت باعضويت درسازمان بين المللي مديران کيفيت داراي جايگاه  خاص درآن بوده مقالات مختلف و متعددي در کنفرانس  هاي سالانه  آن ارائه  مي نمايد.

 

5- ايـن شرکت  افتخار دارد با رعـايت استانداردهاي لازم واصول GMP اولين  شرکت ميابشد که پرونده هاي  داروئي  محصولات  خود را  بر اساس پيشرفته ترين روش  علمي (CTD)  تشکيل داده است.

 

6- باعنـايت به کيفيت بالاي محصولات اين شرکت واستقبال  بي نظيرمصرف کنندگان ازآنهاازطريق پخشهاي فعال به اقصي نقاط و سراسر کشور توزيع گرديده  ودر دسترس مصرف کنندگان عزيز مي باشد.